Celkový počet hlasů: 142

Články

fotogalerie Dědy T. z MMČR v Kaplici

Přinášíme Vám fotogalerii z MMČR v Kaplici od Dědy T. Více viz přiložené foto Michala Gregora v akci.

Na tomto závodě se účastnilo i několik jezdců našeho týmu a jezdců, kteří ve výsledcích reprezentovali středisko SMS Jižní Čechy. Ve třídě MX1 se blýskl se svým dvoutaktem náš týmový jezdec Michal Gregor, který  byl v první jízdě třináctý, hned za reprezentantem ve třídě EMX300 Dušanem Drdajem, který jel také na dvoutaktu (byli jediní dva), Jakub Suk startoval sice v obou kategoriích (MX1 a MX2), na body však nedosáhl. Středisko v této třídě nejlépe reprezentoval Zdeněk Blábolil na celkovém třináctém místě, David Čadek na místě osmnáctém a dva body vybojoval další jezdec střediska SMS JČ Ondřej Havlíček. Ve třídě MX2 se v bohaté mezinárodní konkurenci ani týmovým ani střediskovým jezdcům bodovat nepodařilo. Ve třídě Veterán si výborně vedl jezdec Motosportu Chýnov Adolf Straka, který byl celkově čtvrtý. Průběžně třetí jezdec seriálu Ladislav Mikas se netají tím, že mu kaplická trať moc nesedí a bral nakonec až sedmé místo. V průběžném pořadí seriálu si ale třetí místo udržel. Šestnáctý byl Zdeněk Svoboda a osmnácté místo patřilo Honzovi Chromému, který byl ve zvlášť bodovaných veteránech nad 50 let celkově na pěkném čtvrtém místě. Ve třídě WMX chyběly Daniela Krejčová i Aneta Sichrovská, den před závodem se kvůli čerstvému zranění z tréninku bohužel musela omluvit i Elena Kapsamer, a tak ani tým, ani středisko bohužel nebylo ve výsledcích zastoupeno.