plakát MČR motoski Chotčiny:

plakat.mcr.motoski.chotciny.2018.web.jpg

Anketa:

Jaký by Vám vyhovoval systém žádostí o licence na rok 2018?

Přes papírovou žádost (vše pošlu postaru vč. platby) s cca. 10% navýšením ceny licencí - 44.4%
Pouze elektronicky (vše nahraji do jednoho systému a nemusím na poštu) - 31.9%
Žádost pošlu poštou nebo stačí mejlem vedoucímu SMS kvůli registraci, licenci si pak vygeneruji v elektronickém systému - 13.2%
Je mi to jedno - 10.4%

Celkový počet hlasů: 144

Články

fichtlem po Rumunsku aneb Ivety report z cest

Naše týmová fichtl závodnice Iveta Sládková dostala v zimě nápad, že letos v létě vyrazí na fichtlu do Rumunska. Podařilo se jí sehnat ještě jednu stejně nadšenou kamarádku Petru a společně vyrazily tento bláznivý nápad uskutečnit. Průběžně Vás budeme o jejich tripu po transylvánských Alpách informovat. Jak to tak vypadá po prvních třech dnech, umí si holky zkušeně poradit. V nesnázích umějí použít třeba i spodní prádlo jako náhradní díl. Více se již dozvíte z Ivety zpráv:

"V sobotu v 6 hodin ráno jsme vyrazili autem na cestu a dojeli jsme do Maďarska, kousek od rumunských hranic, kde jsme spali v kempu. V neděli jsme po oběde vyrazili už jen na motorkách. Já a Petra na pionýrech, kamarádi Hynek a Vojta na endurech. Přejeli jsme hranice do Rumunska, kde jsme s pionýrama byly doslova jako atrakce. Všichni si nás fotili, natáčeli, včetně celníků. Najeli jsme asi 100 km. Potom jsme večer našli místo na kempování. V pondělí dopoledne jsme se zase vydali na cestu, jeli jsme do města Sapanta na Veselý hřbitov. Tam se od nás ale kluci odpojili, protože je naše tempo nebavilo, takže si vždy naplánují nějakou svou trasu a večer se zase sejdeme:-) Také druhý den jsme opět najely zhruba 100km. Včera jsme se ale trochu potýkali s problémem. Pionýry totiž dostaly v horách celkem zabrat. Petry pionýr nechtěl jet, dusil se... Pak jsme přišly na to, že zlobí sportovní vzduchový filtr, tak jsme ho sundaly a bylo po problému. Ale nastala otázka, co místo něho? Silonky s sebou nevezeme, a tak Petra musela rozstříhat své síťované kalhotky a přivázaly jsme je místo filtrů. Od té doby jedou oba fichtly jako draci:-) Tak zatím ahoj a budeme Vás průběžně zase brzy informovat."

Příště holky dostaly za úkol poslat nějaké lepší foto, tedy bez helem a bez náhradních dílů:-)))

Evžen, 2017-07-05

Týmové fanynky - Aneta

dsc00121.web.jpg
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT