Články

Veletrh motoristického sportu Racing Expo Praha

Premiérový ročník veletrhu motoristického sportu Racing Expo se uskuteční ve dnech 9. až 11. listopadu 2017 v areálu PVA Expo Praha v Letňanech. Návštěvníci budou mít příležitost prohlédnout si unikátní exponáty automobilové a motocyklové techniky, od nás i ze zahraničí.

Orion Racing bude tady reprezentovat automobilový závodník - Martin Doubek (Nascar Whelen Euro Series) a jeho Ford Mustang doveze rakouská stáj Renauer Motorsport, dále ještě přiveze automobily Ginetta G50 GT4 a Maserati MC GT4. Motokrosový Orion Racing, který letos má výročí 20 let svého založení, zde bude zastupovat ostřílené duo - Petr Bartoš, Jonáš Nedvěd, no a přirozeně k vidění zde budou jejich motocykly KTM, také proběhne s aktéry společná autogramiáda, nebudou chybět rozhovory a na památku si odnesou fanoušci našeho týmu z Litomyšle - podepsané kartičky.

Mezi další vystavované modely bude v Letňanech k zhlédnutí závodnický klenot: Ferrari 488 GT3, podniky na okruzích budou reprezentovat také Audi R8 LMS GT3, BMV M6 GT3, BMV Z4 GT3, Seat Leon TCR a další. Vrchaře potěší např. krasavci Lamborghini Gallardo GT3 nebo Subaru Impreza WRX.

Více info najdete ZDE.

Petr Kovář, 2017-11-02

Týmové fanynky - Lenča

2019-02-06_15h55_48.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT