partneři SMS Jižní Čechy 2018:

baner.doubek.jpg

Anketa:

Jaký chcete čas?

letní - 68.1%
zimní - 13.2%
nechat to jak to je - 15.4%
je mi to jedno - 3.3%

Celkový počet hlasů: 91

Články

pár aktuálních otázek/odpovědí

Zdravím vespolek, poslední dny jsem měl vícero předsezónních dotazů, tak abych nemusel furt odpovídat na telefony nebo mejly, tady jsou FAQ:

Jede se teď v sobotu ŠAC Netolice? Nejede, závod byl odvolán.

Jsou Zalány 31.3. náhrada za Netolice? Nejsou, je to jen tradiční "otevírání Plaňáku", tedy zalánské tratě, volná akce. Seriál ŠAC začíná 7.4. v Klukách.

Jede se v neděli MMČR Kaplice? Jasně že jede, budou to myslím zajímavé a pěkné závody. Pozvánka viz níže.

Mohu stratovat na MMČR a SMS závodech, když nemám v ruce licenci (kartičku)? Ano, pokud sis zažádal v IS AČR a vygenerovalo Ti to licenci v .pdf formátu, stačí si to vytisknout a vzít si s sebou na přejímku. Kdo si zaškrtl v systému možnost zasláni kartičky a adresu, už ji buď dostal (a nebo v nejbližších dnech dostane) poštou, kdo ne, stačí mu jen ten výstisk. Kartička se doporučuje hlavně na závody do zahraničí. POZOR!: Kdo s sebou nebude mít na administrativní přejmce závodů MMČR a SMS ani kartičku ani vytisklou licenci ve formátu .pdf, dojde k oboustranně nepříjemné situaci, že jezdec nebude moci být do závodu přijat a dovyřídit to nepůjde ani přímo na závodech...!

Jak je to s homologací přileb na letošní sezónu? Kdo byl na soustředění, tak to už ví. Pro absentéry dodatečně odkaz ZDE.

Tak hodně zdaru na prvních zádech a hlavně bez zranění...!:-)

Evžen, 2018-03-30

Týmové fanynky - Lucka

lucka.018_9016.webx.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT