Články

aktuální nominace JČ KP 2019 k 17.2.2019

Aktuální nominaci jihočeského KP v motokrosu k 17. únoru 2019 najdte ZDE.

Zeleně jsou označeni jezdci, co mi již poslali přihlášku do SMS, případně jezdci z jiných středisek, kteří si číslo rezervovali. Znovu upozorňuji všechny jezdce, že startovní čísla z minulé sezóny byla rezervována pouze do 31.1.2019! To znamená, že jezdci bez barevného označení se zatím neozvali a riskují tak ztrátu svého loňského čísla. Dále doporučuji zkontrolovat si u zeleně označených jezdců správnost údajů. V případě neshody mě prosím kontaktujte na mejl, já to do příštího zveřejnění rád opravím. Občas mohu v tom množství jezdců přehlédnout, když někdo změní např. mašinu nebo tým.

Dále bych chtěl upozornit, že jezdce, kteří si v žádosti o registraci do SMS zaškrtli účast v MMČR (většině jsem kvůli tomu musel zpětně psát nebo volat, protože tato kolonka zdá se mi býti snad zakletá), tak jsem je řádně zadal do systému AČR, který řeší rezervaci startovních čísel pro MMČR Junior a Senior. Aby však toto číslo mohlo být systémem akceptováno, je potřeba mít vyřízenou i licenci v Informačním systému AČR, takže s tím rozhodně neotálejte.

Informace, jak se registrovat do SMS a jak si zažádat o licenci v Informačním systému AČR najdete v sekci SMS JČ zde na webu.

Evžen, 2019-19-02

Týmové fanynky - Silva

silvi.2019-03-16_11h53_49.webx.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT