plakát MMČR Junior v Jiníně:

plakat.mmcr.jun.jinin.2019.jpg

Anketa:

kdo bude Mezinárodní mistr ČR 2019 ve třídě MX1?

Martin Michek - 27.4%
Bence Szvoboda - 23.2%
Václav Kovář - 41.5%
Tomek Wysocki - 4.9%
Rudolf Weschta - 0.6%
někdo jiný - 1.8%
nevím - 0.6%

Celkový počet hlasů: 164

Články

pár aktualit: Termínový kalendář + soustředění + Program JČ KP 2019

První střediskové závody nám již pomalu ale jistě klepou na dveře, a tak pro Vás mám nějaké předsezónní novinky:

Jako každoročně jsem pro Vás připravil A4 přehledný kalendář 2019 závodů MMČR Senior, MMČR Junior, seriálů SMS Jižní Čechy, SMS Střední Čechy a SMS Západní Čechy, VVL Cup, dále pak jihočeský seriál Šumavský Amater Cup plus termíny dalších několika vybraných zajímavých závodů. Najdete ho ZDE.

Dále jsme pak bohužel byli nuceni zrušit předsezónní soustředění v Pacově, které bylo původně plánovano na sobotu, 23.3.2019 v Pacově. Důvody najdete ZDE.

No a nakonec informace k tištěnému Programu Jihočeského KP 2019. Ten je momentálně po uzávěrce v grafickém zpracování a brzy půjde do tisku. Z jeho tutulní strany se na Vás letos bude dívat Ruda Plch, loňský přeborník kraje ve řídě MX1. Děkujeme všem sponzorům a týmům, kteří se díky reklamně v tomto programu podíleli na tom, že bude moci být kvalitně zpracován, na kvalitním papíře a vytištěn v hojném počtu, aby se na závodech dostal do ruky každému divákovi. Letos bude především díky hlavnímu partnerovi střediska firmě HR Technik nově zajištěna i intenzivní reklama závodů jihočeského KP v motokrosu v rádiu, tak pevně doufáme, že si na závody najde cestu i více diváků.

Těším se na viděnou s Vámi na prvních závodech jihočeského KP v motokrosu v Horažďovicích (pojede se společně se seriálem VVL) v neděli, 7. dubna 2019...! Pozvánka, plakát a Zvláštní ustanovení vč. časového harmonogramu závodu - vše zde bude zveřejněno týden před závodem.

Evžen Zadražil, 2019-03-16

Týmové fanynky - Veronika

veronika.2019-02-26.webx.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT