Adam Grešák na MMČR Trial Junior v Bochově TOP5:

dsc_0938.jpg

Anketa:

kdo bude Mezinárodní mistr ČR 2019 ve třídě MX1?

Martin Michek - 27.4%
Bence Szvoboda - 23.2%
Václav Kovář - 41.5%
Tomek Wysocki - 4.9%
Rudolf Weschta - 0.6%
někdo jiný - 1.8%
nevím - 0.6%

Celkový počet hlasů: 164

Články

ohlédnutí za MS Side v Kramolíně

Tradiční Mistrovství světa v Sidecarcrossu v Kramolíně je za námi. I navzdory chladnému počasí, doprovazeného deštěm, to byly hezké závody a ani divácky to rozhodně nebylo fiasko, i když by si pořadatel zasloužil účast větší. Podařilo se bodovat i všem čtyřem českým kvalifikovaným posádkám, což se dá považovat za úspěch, i když časy bratří Rozehnalů či Čermáků, kteří bojovali povětšinou vysoko v první desítce, už to nejsou. První jízdu v Kramolíně ovládla posádka Vanluchene - Van den Bogaart, ve druhé byli sice druzí, ale celkově vyhráli a získali tak červenou tabulku lídra seriálu. Druhou rozjížďku nejlépe zvládli Hermans s Mussetem, celkově jim to však po pokažené první jízdě, kdy dojeli až pátí, dalo místo třetí. Stříbro si z Kramolína odvezli Dirckens s Baxem (2+3). Zajímavostí je, že všechny tři nejlepší posádky byly složeny mezinárodně a že v každé z nich byl vždy Nizozemec.

Trochu slabší byla kvůli špatnému počasí účast ve vloženém závodě Classic motocross, o poznání lepší pak byla účast v další vložené třídě veteránských sajdkár, kde přijelo i hodně cizinců, ale přesto zvítězila česká dvojice Peták - Hotový.

Kdo si letos nechal tento podnik MS Side uniknout, napravte to určitě napřesrok - je to opravdu zajímavá motoristická disciplína a podívat se na to, jak jezdí světová špička, je skutečně velký zážitek...!

Nejrůznější fotogalerie ze závodu může prohlédnout ZDE.

Evžen, 2019-05-16

Týmové fanynky - Jana

jana.2019-03-10_20h35_08.webx.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT