představujeme partnery JČ KP 2020:

2020-04-04_16h04_43.jpg

Anketa:

Od kdy myslíte, že se bude zase závodit?

Články

pozvánka na vyhlášení JČ KP v motokrosu 2019

Slavnostní vyhlášení sezóny Jihočeského KP v motokrosu 2019 (SMS Jižní Čechy) se letos opět uskuteční v Kulturním domě v Chýnově v sobotu, 9. listopadu 2019. Nejprve bude zhodnocena letošní závodní sezóna a vyhlašovat se pak bude do 10. místa v každé hlavní kategorii (85ccm, Hobby MX2, Hobby MX1, Veterán, MX2 a MX1). Do pátého místa pak budou oceněni jezdci ve zvlášť hodnocených třídách 65ccm, Veterán 50+ a Veterán 60+. Konečné výsledky seriálu si můžete zkontrolovat ZDE.

Poháry a věcné ceny pro nejlepší jezdce bude předávat jezdec Mistrovství světa v motokrosu třídy MX2 Rakušan Rene Hofer (bude mít na místě autogramiádu) a také zástupci hlavních sponzorů. Chybět nebudou ani tradiční hostesky. Nejlepší tři jezdci prestižních tříd MX2 a MX1 pak navíc dostanou hodnotné věcné ceny od hlavního sponzora seriálu firmy HR Technik. Oceněni budou i dva nejlepší jezdci, reprezentující SMS Jižní Čechy ve výsledcích v republikových šampionátech (MMČR Junior a v MMČR Senior). Pro všechny přítomné (vždy jezdec + jeden doprovod) bude připravena večeře na účet střediska a pro všechny pak sud piva. Po skončení vyhlášení bude od 21 hod. na programu veřejně přístupná diskotéka. Účastníci vyhlášení mají na diskotéku vstup zdarma.

Vyhlášení motokrosové sezóny 2019 začíná v Chýnově v 18:00 hod., diskotéka pak ve 21 hod.

Pokud budete chtít rezervovat stůl, sdělte prosím počet míst a na jaké jméno či tým chcete stůl rezervovat, na mejl Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Na tomto kontaktu můžete na vyžádání obdržet i seznam ubytovacích zařízení v místě a okolí, pokud byste si chtěli rezervovat ubytování. Parkování je možné zdarma před kulturním domem na náměstí. Parkovat je bez problémů možno také s obytnými karavany.

Srdečně jsou zváni nejen všichni jezdci a jejich doprovody, ale i pořadatelé závodů, sponzoři, oficiální činovníci závodů, fotografové, mediální partneři a vůbec všichni, kdo mají motokros rádi. Těšíme se se Vámi na viděnou!:-)

Evžen Zadražil

vedoucí střediska SMS Jižní Čechy, 2019-11-04

Týmové fanynky - Jana

jana.w.webx.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT