Jan Švanda a FMX na Pálavě:

2021-04-05_12-26-07_381.web.jpg

Anketa:

Kolik si myslíte, že se v sezóně 2021 odjede závodů JČ KP?

všech sedm - 17%
šest - 9.6%
pět - 13.8%
čtyři - 13.8%
tři - 7.4%
dva - 4.3%
jeden - 1.1%
žádný - 30.9%
nevím - 2.1%

Celkový počet hlasů: 94

Články

report z vyhlášení JČ KP 2019

V sobotu, 9. listopadu proběhlo v KD Chýnov slavnostní vyhlášení sezóny jihočeského KP v motokrosu 2019. Na 150 návštěvníků zaplnilo sál, kde se nejprve statisticky zhodnotila uplynulá sezóna, probraly se možné novinky na sezónu příští, o kterých se bude během zimního období jednat. Poděkování patřilo i všem sponzorům a ocenění dostali i jezdci družstva SMS Jižní Čechy, které letos v Dalečíně na Přeboru ČR družstev obhájilo ve složení Pavel Beránek, Michal  Bárta a Michal Gregor krásné 3. místo, dále pak nejlepší jezdci, reprezentující SMS Jižní Čechy v republikových šampionátech, zkrátka nezůstali ani nejaktivnější fotografové seriálu JČ KP.

Přeborníky jihočeského kraje se pro letošní rok stali Pavel Tomiška (Motokrosová škola RT) ve třídě 65ccm, Dominik Vaněk (MX Paradise) ve třídě 85ccm, Roman Šebesta (J.S. MX Racing) v Hobby MX2, Vlastimil Chalupný (Moto Team Excel Racing) v Hobby MX1, Jan Hůda (BV Racing) ve třídě Veterán absolutně, Petr Kölbl (AMK Pacov v AČR) ve třídě Veterán 50+ a Jan Chromý (Motosport Chýnov) ve třídě Veterán 60+. Ve třídě MX2 (HR Technik Cup) pak obhájil loňský titul Pavel Beránek (SXS RT) a ve třídě MX1 (HR Technik Cup) se pak totéž podařilo Rudolfu Plchovi (Extreme Motorsport).  Nejlepším třem jezdcům tříd MX2 a MX1 pak byly předány velice hodnotné ceny od hlavního sponzora seriálu firmy HR Technik Jana Hronka z Ledenic. Poháry jezdcům předával tovární jezdec KTM a účastník mistrovství světa třídy MX2 Rakušan Rene Hofer, dále pak zástupci sponzorů a další věcné ceny pak tradiční hostesky.

Někteří pak zůstali i na diskotéku, která následovala hned po vyhlášení. Všichni se myslím dobře bavili. Jezdcům nyní začíná zimní fyzická příprava, kterou v případě tak fyzicky náročného sportu, jakým je motokros, rozhodně nelze podceňovat. A pro nás organizátory pak začíná období nejrůznějších jednání ohledně řádů, pravidel, kalendářů závodů, jejich pořadatelů, atd., abychom se mohli zase na jaře všichni sejít na prvních závodech. O vývoji Vás budu přes zimu vždy včas informovat.

Evžen Zadražil, vedoucí SMS Jižní Čechy, 2019-11-11

Týmové fanynky - Milada

milada.wa0001.webx.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT