partneři SMS Jižní Čechy 2020:

2020-05-28_22h16_59.jpg

Anketa:

Od kdy myslíte, že se bude zase závodit?

už během dubna - 1.8%
od května - 5.8%
od června - 33.3%
od července - 25.1%
až od září - 12.3%
letos už vůbec - 18.7%
fakt nevím - 2.9%

Celkový počet hlasů: 171

Články

aktuální nominace JČ KP 2020 + informace k číslům do MMČR + informace k Programu JČ KP 2020 + licence

Aktuální nominaci jihočeského KP 2020 k 15.2.2020 najdete ZDE.

Kdo to sleduje, tak už jistě ví, že kdo je v nominaci označen zeleně, má číslo v JČ KP 2020 rezervované, kdo je označen bíle, je to jen staré číslo z loňska a letos si ještě o číslo nezažádal, takže o něj snadno může přijít. Pokud tam uvidíte někoho ze svých známých, kdo není označen zeleně a víte, že bude letos jezdit, tak do něj trknětě, protože se pak může stát, že jdnak přijde o číslo, nebo nebude vytištěn v programu JČ Kp a nebo že pak bude narychlo vyrábět číslo na prvních závodech...

Dále zde mám info k Programu JČ KP 2020: Opět bude vydán v množství 1600 kusů na kvalitním, barevném křídovém papíře. Reklama ve formátu A6 stojí nadále 1.500CZK, reklama na A5 (celá strana) pak 3.000CZK. Ceny zůstávají stále stejné. Vaši reklamu v kvalitním rozlišení je potřeba zaslat do 10.3.2020 na můj mejl Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Logo vaší společnosti, firmy, či týmu bude v rámci této ceny zveřejněno též na hlavním baneru JČ KP, který bude umístěn na všech závodech seriálu za stupněmi vítězů.

Další téma jsou licence: Kdo si o ni zažádal v IS AČR a má vše řádně vyřízeno (lékař, platba, atd.), jeho licenci mám u sebe. Kdo ji bezpodmínečně nepotřebuje dopředu, dám vám ji na prvních závodech JČ KP v Netolicích, abychom zbytečně neutráceli za poštovné, když to letos nedistribuuje AČR, ale opět my, jako střediska, aniž by to bylo zohledněno v rozpočtu. Tady v ČR se dá na všech závodech AČR prokázat i tím výtiskem z toho IS AČR, jen kdyby ji někdo nutně potřeboval například kvůli startu v zahraničí, tak mu ji pošlu na jeho adresu, to se kdyžtak ozvěte.

Startovní čísla pro MMČR: Na serveru www.startovnicislo.cz můžete najít aktuální nominace MMČR. Pokud se tam někdo nevidí, i když mi posíla žádost o registraci do SMS a zaškrtl si v ní i MMČR, je to zřejmě proto, že si ještě nevyřídil licenci v IS AČR. Já tam samozřejmě všechny jezdce, kteří mi pošlou tu Žádost o registraci do SMS a zaškrtnou si, že chtějí jet i MMČR, zadám, ale dokud si nevyřídí licenci, tak se tam neobjeví a mohou přijít v MMČR o číslo, pokud bude někdo rychleší...! To já už pak bohužel ovlivnit nemohu.

Tak to je asi všechno, informací je to myslím dost, tak si to vše dobře přečtěte a vykonejte, co píši, ať jste na sezónu připraveni kvalitně nejen fyzicky, ale i administrativně...!:-)

Evžen Zadražil, vedoucí sřediiska SMS Jižní Čechy, 2020-02-15

Týmové fanynky - Kristýna

kristyna.jkr_8202.webx.jpg
 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT