baner JČ KP 2021:

baner.jc.kp.2021.stupne.vitezu.web.jpg

Anketa:

Za jakých podmínek jste ochotni přijet v sezóně 2021 na závody?

jedině bez testů - 42.5%
maximálně s AG testem - 34%
klidně i s PCR testem nebo očkováním - 8.5%
je mi to jedno - 14.2%
nevím - 0.9%

Celkový počet hlasů: 106

Články

Žádost o registraci do SMS a startovní číslo

Žádost o registraci do SMS na rok 2021 za účelem registrace Vašeho startovního čísla do JČ KP a MMČR si můžete stáhnout ZDE. Vyplníte ji buď elektronicky, nebo vytištěné čitelně ručně, podepište a pošlete mi ji naskenovanou na mejl Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Letos nabízím jedno drobné zjednodušení: Pokud chcete zaregistrovat pouze do JČ KP a NIC se u Vás oproti loňsku nemění (stejná licence, třída, motocykl, startovní číslo i seriál, stačí mi jen napsat na uvedený mejl, že prosíte o registraci do JČ KP, stejně jako loňský rok. Pozor: Pokud u Vás bude jakákoli změna, nebude tímto evidována a nepromítne se tak do Programu JČ KP 2021, startovních listin, atd. Zároveň toto zjednodušení neplatí pro jezdce MMČR, které bez této žádosti nebudu moci do MMČR zaregistrovat. 

Do předmětu zprávy napište "registrace SMS".  Nezapomeňte v žádosti vyplnit, jaké seriály chcete jet, abych Vás do nich mohl přihlásit. V tom se loni dělaly často chyby (nebylo nic zaškrtnuto) a já Vás pak musím obvolávat, kam chcete všude zaregistrovat... Můžete to poslat klidně i poštou, pokud nemáte scaner, nebo mi to dodat i osobně. Je to stejné jako loni, takže žádné novinky, vše už dobře znáte, tak to snadno zvládnete. Jen podotýkám, že startovní čísla se jak v KP tak i v MMČR drží do konce ledna (!!!), tak to nepropásněte, ať si pak nemusíte dělat nové dresy a polepy. Pokud máte změnu týmu (registrovaného u AČR), napište mi to buď do mejlu nebo někam na tu žádost (není tam na to žádná extra kolonka), abych to u Vás změnil.

Jak jsem Vás již informoval, proběhne ve čtvrtek, 7. ledna 2021 jednání Sportovní komise SMS Jižní Čechy, tak jestli máte nějaké podnětné návrhy a připomínky ke KP, napište mi je na výše uvedený mejl, do Messengeru nebo kterémukoli členovi komise, my je tam pak všechny probereme a necháme o nich hlasovat (pokud to samozřejmě nebude nějaká úplná kravina:-) Na tomto jednání se také vyberou hobby svišti, co budou příští rok v JČ KP bojovat v MX1 a MX2:-) Vše pak bude zveřejněno zde na webu včetně předběžného kalendáře JČ KP 2021.

Evžen, 2021-01-06

Týmové fanynky - Andrea

andrea.627-wa0051.webx.jpg

 

 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT