Poznáte, kdo, kdy a kde? Odpovědi do Q-Booku.

img_20230115_123338.jpg

Blížící se akce + možnosti tréninku:

Anketa:

Kdy chcete mít vyhlášení Jihočeského KP v motokrosu?

pátek večer - 61.8%
sobota večer - 20.6%
je mi to jedno - 17.6%

Celkový počet hlasů: 34

Články

úspěch našich týmových jezdců na Classic motocrossu ve Stříbře

Na známé trati ve Stříbře se jel uplynulý víkend závod Classic motocross. V nejrychlejší třídě SuperEVO naši týmoví jezdci obsadili hned tři místa v TOP5 včetně prvního místa. Vítězem se stal Radek Macháč, který po závodě řekl: „Sobota pro mě byla výjimečná, závodil jsem na Classic motocross ve Stříbře, kde jsem se mohl setkat s někdejšími mistry světa např. Harry Evertsem nebo Jaroslavem Faltou. Sjelo se spousta zahraničních jezdců a divácká kulisa byla taky hojná. Třídu SuperEVO jsem dvakrát po dobrých startech vyhrál a moc dobře si zazávodil s vítězem spojené třídy EVO Michalem Bártou. Ve třídě Twinshock jsem se v prvním závodě musel prokousat dopředu a druhou jízdu se mi podařil start dvě kola jsem odolával tlaku zezadu a na konec zvítězil. Za mne tento rok nejkrásnější závody. Děkuju za spolupráci Evženu Zadražilovi.“

Krásné třetí místo v této třídě vybojoval další náš týmový pilot Georg Hammerl a čtvrtý byl jeho kolega Mario Martinz. Také ve třídě Classic se našim jezdcům dařilo. Jan Likler byl v kategorii Pre75 se svou ČZ 380ccm druhý. „Závod Motocross Classic ve Stříbře byl super, přijelo i požehnaně cizinců. V mé třídě ČZ Classic jsem se umístil na druhem místě za super jezdcem Davidem Říhou. Byly to opravdu krásné závody a s výsledkem jsem moc spokojen, vzhledem k tomu, že jsem ve Stříbře nikdy nezávodil. Velké díky patří mechanikovi Béďovi Bendíkovi, stroj jel jako bejks“, sdělil po závodě Honza. Také další náš jezdec vystoupil na bednu a to Áda Straka, který byl druhý ve třídě EVO. Závodu ve Stříbře se aktivně zúčastnil i jeden z nejúspěšnějších motokrosařů všech dob Belgičan Harry Everts.

Více fotek od Míry Jirečka najdete ZDE.

Děkuji za osobní pozvání šéfovi seriálu Zdenkovi Hazdrovi, bohužel jsem ten den musel být na jiné akci. Tak snad napřesrok, podnik to určitě byl parádní!

Evžen Zadražil, 2021-09-07

Týmové fanynky - Denisa

denisa.2023.webx.jpg

 

 
 
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT