Vložit příspěvek
Míša # 302
4. 2. 2013 15:52
Mirek 24
4. 2. 2013 14:13
Tak KTM / i když né přímo/,ale ale...

schlamstla Husgvarnu.
Míša # 302
3. 2. 2013 14:14
Kdo máte v garáži vedle drapáků i silnici tak termín tradiční Všechovské jarní vyjížďky je 30.3 2013. Vyráží se ve 14.00 z letiště. Trasa Týn n. Vltavou-Č. Krumlov, zpět přes Budějovice, Soběslav. Absolvoval jsem jí v roce 2011 a bylo to fajn.
a co když závodím a podílím se na přádání závodů,jen nevidím důvod,proč bych se představoval.
Mimochodem včera jsme byli s Maxxem a s Ivetou pozváni na schůzi AMK Pacov v AČR. Letos se toho chystá v Pacově opravdu mnoho, předělává se depo, bude hodně závodů, atd. Stručně něco během víkendu písnu do hlavní sekce.
Jinak jako každý rok se ZaFim právě ladíme souhrnný přehledný chronologický kalendář MX podniků na celý rok 2013, tak se tu na stránkách objeví také během tohoto víkendu.
Míša # 302
2. 2. 2013 11:55
Není nad to, když ti člověk, který v životě neseděl na motce, nezávodil a ani nic nepořádal, neznajíc objektivitu dneška, začne zasvěceně radit. A to pro jistotu pod rouškou přezdívky bflmpsvz.
Když se za svůj názor stydím, tak raději držím hubu.
Po shlédnutí pár dílů seriálu Mash 4077 asi taky nezačneš provádět na sousedech chirurgické zákroky?
I když v našem Švejkolandu by tohle možná byla dostatečná kvalifikace na ministra zdravotnictví.
Tady tímhle "rýpáním" docílíš akorát toho, že tě někdo brzy pošle do prdele ty dotaaze!
Nevidím důvod,proč bych se vám měl představit.Na motoski ,jezdím od roku 1998 kdy v Klašterci vyhrál Čiháček před Svatošem.Závody,jsem nikdy nejezdil,motorku jsem nikdy neměl,nemám a mít nebudu....Na motoski jezdila a to pravidelně ČT redakce sportu s komentátory K.Březinou,P.Kmentem J.Zítou nebo I.Helikarem a něktří jezdci,právě diky televizi dlokázali sehnad peníze.Systém rozjížděk byl převzad s zimních televizních motokrosů tedy před 40 roky.Nevím proč nepřevezmete systém superkrosů konaných na počátku nového tisíciletí.s rozjíštkama,opravkama a 2 finále,divácky velmi atraktivní systém.A na závěr.Pochybuju,že Kovář dělá motoski jen z nadšení a kamarádctví k tomuto sportu.Jako pražák má projeté všechny možné firmy v širokém okolí Litomyšle.
Opět nezbývá, než s Petrem Kovářem plně souhlasit. Díky za jeho doplňující příspěvek a Mr. Dotaaza poprosím, aby příště už odkryl své jméno, když sem bude přispívat své dotazy, postřehy a názory, za něž jsme rádi. Díky za pochopení
Jenom chci říci, že peníze dnes sehnat na motokros to není prdel, je to snad čímž dál těžší, jsem rád že motoski není zatím o velkých penězích, spíš je to o velkém kamarádství a nadšení všech a toho si vážím, ať to tak zůstane. Motoski jsme jedna velká rodina a tímto sportem se bavíme, již dlouhá léta. Ovšem, motokros jako takový je o něčem jiném, máme ho rádi, někdy se daří, někdy je to horší, ale musíme bojovat, to nás naučil v podstatě i sportovní život.
Co se týče televize, byly doby, kdy jezdila na podniky zadarmo, možná ještě něco přispěla, dnes je to tvrdý boj. Ale my všichni jsme přece blázni, jinak bychom to nemohli dělat a nakonec, když se to podaří, tak z toho máme všichni radost a o tom to je - zdraví Petr
pro Evžu,ano otázka je pro Kováře.
OK, Míšo, o názvosloví pro příští sezónu podiskutujeme:-)
Jinak jasně, že dostupné a bohužel rozhodně nijak velké finanční prostředky je potřeba prioritně použít pro chod klubu, uspořádání závodů, zaplacení pořadatelů, činovníků, odměny jezdcům a pak až na případnou reklamu, TV (letos hodně pomohl Autoklub), atd. V téhle filozofii jedeme jako klub od začátku.
Jo a to ohledně toho big managera a trénéra to bylo směrováno na Petra Kováře (Orion)...
Míša # 302
31. 1. 2013 8:49
Já by jsem si dovolil navrhnout do příští sezony přejmenovat finále "B" na SEMIFINÁLE aby se systém jízd stal pochopitelnější i pro policisty a blondýny.
Také, než vrazit několika tisícovou investici do krátkého spotu komerční televize, mi připadá daleko smysluplnější finanční prostředky použít
na chod klubu (odměny jezdců, materiální zabezpečení, uspořádání závodu atd, atd, atd.)
A zareaguji si tady ještě na ten no name příspěvek. Pokud vím, tak Evžen v klubu trenérskou funkci nezastává (nebo se mu to daří přes dvacet let přede mnou úspěšně tajit)
Dnes (středa) vyšel článek a foto z motoski Chotčiny v Táborském Deníku i v týdeníku Táborsko. V celém jihočeském vydání Deníku je pak obsáhlý rozhovor s Martinem Michkem na celou stranu
pro ORION.A v čem je problém,že TV na motoski.nepřijede?Snad ne v penézích?Pro tebe jako BIG MANAGERA a TRENERA,přece namůže být problém love sehnat

.
Když Evžen píše, že je dobře, že někdo píše své názory, tak ještě přidám také jeden. Proč dle mého názoru nejezdí více lidí mistrák místo hobby? No Evžen už na to odpověděl, když psal, že nemůže vyhrát posádka, která se sejde ráno před závodem, jen bych to doopravil, nemůže být do 5. nebo spíš do 10. Kolik kluků se dohodne a jde a má kde trénovat? Přechod ze 3 na 6 kol v rozjížďce (10 ve finále) není prdel a zvláště pak na trati jako byl Klášterec. Odjel jsem 2 sezony hobby závodů, pár mistráků loni a v Klašterci jsem se zapřáhl za jezdce co mu to docela upaluje a prostě obdivuju kluky, cca. prvních 5 posádek, co vydrželi v takovém tempu odjet 10 kol finále. V době když necítíš nohy to valit cílovou rovinkou 4 plná, po ledovaté trati, kde koukaj zmrzlí krtince, to je možná důvod, proč se do toho hobykům nechce, a vycvaknout lyže může i zkušeným lyžařům. Musejí to objektivně posoudit kluci, co jezdí leta, já bych tam namotal o tři zatáčky víc… Ale já tratě nestavím, takže abych nepropadl trudomyslnosti, raději mažu dřepovat, abych v sobotu v Martinicích při míjení cíle zase neslyšel v reprákách z úst Petr Kováře, že tenhle lyžař není to pravý vořechový…