plakát MČ motoski Chotčiny:

plakat.mcr.motoski.chotciny.2018.web.jpg

Anketa:

Jaký by Vám vyhovoval systém žádostí o licence na rok 2018?

Přes papírovou žádost (vše pošlu postaru vč. platby) s cca. 10% navýšením ceny licencí - 44.4%
Pouze elektronicky (vše nahraji do jednoho systému a nemusím na poštu) - 31.9%
Žádost pošlu poštou nebo stačí mejlem vedoucímu SMS kvůli registraci, licenci si pak vygeneruji v elektronickém systému - 13.2%
Je mi to jedno - 10.4%

Celkový počet hlasů: 144

Sportovní komise SMS Jižní Čechy

Zde Vám přinášíme složení Sportovní komise SMS Jižní Čechy: Jaroslav Vrchota - člen výboru, Zdenek Blábolil - člen výboru, Milan Heřman st. - člen, Jiří Teplý - člen, Erich Pour - člen, Martin Němec - člen, Evžen Zadražil - předseda.

Tato komise se sejde v tomto složení poprvé v 5. KT, tedy ještě do konce ledna 2015. Pozvánku obdrží členové extra. Probírána bude především Příloha Národních sportovních řádů pro motokros "SMS Jižní Čechy" pro sezónu 2015 a dále pak témata, o něž bylo žádáno (např. systém bodování, postupové klíče ze tříd hobby, pouze jeden volný trénink třídy 85ccm, atd.). Dalšími body můžete přispět i Vy, nejlépe do mého mejlu a nebo do G-Booku na tomto webu. Výsledky hlasování pak budou zveřejněny v zápisu se schůze.

Dále byla ukončena anketa o logo SMS Jižní Čechy. Vyhrálo logo, jež dostalo dvě třetiny všech hlasů a doprovází již tento článek. Ostatní dvě loga se shodně podělila o zbývající třetinu hlasů.

Evžen Zadražil, 2015-01-18

Týmové fanynky - Aneta

dsc00121.web.jpg
 
 
2012 Copyright MOTOSPORT