Vložit příspěvek
Tak na tu neděli bych se tam jel podívat. Ale zrovna se jede KP v Pacově, kde mám komentovat. No budu to muset nějak vymyslet... Rád bych to konečně viděl ten Erzberg, kor když tam budeme mít komu fandit!:-)
Míša # 302
26. 3. 2013 20:30
Akce začíná ve čtvrtek 30.5. 2013, hlavní závod Erzberg rodeo RedBull Hare Scramble pak odstartuje v neděli 2. června 2013. Zajímavostí je ukrutný zájem jezdců, bo po otevření registrace bylo za hodinu všech 1500 míst vyprodaných. Doufám, že to Roman stačil :-)
No já bych se tam letos rád vychystal, zafandit našemu týmovému pilotovi Romanu Körberovi. I jsem mu to na podzim na schůzi v Chýnově slíbil. Ani ještě nevím, kdy se to letos vlastně jede, ale když se to nebude krýt s velkým mistrákem, tak se můžeme domluvit a vyrazit tam hromadně:-)
Ondra K.
26. 3. 2013 17:24
Čau neplánujete někdo výlet na ERZBERG. dík
... tak beru zpět, přeci jen se i ten kalendář jihočeského KP možná zřejmě bude drobně měnit. Dnes se to ještě bude řešit a zítra by to mělo být definitivně rozhodnuto. Zítra je totiž také uzávěrka pro tisk Programu KP SMS Kaplice, aby se stihl vyrobit do Kluk a v něm bychom samozřejmě měli rádi již finální kalendář závodů KP. Jakmile to bude definitivní, zveřejníme zde kompletní souhrnný kalendář MMČR, jihočeského KP a AMA.
Ahoj, o změně kalendáře SMS Kaplice se zatím neuvažovalo.
čau,bude se taky měnit kalendář sms?
Klucí, už jste někdo byl v tom Solárním studiu Soňa ???
Máte někdo více info ???
To koťe je taky k tomu ???
Díky za odpověd !
Tak ses Tome aspoň našel:-) Jinak ta zádová čísla budou na AMA fakt vyžadována, to nepodceňujte nikdo.
A co se týká toho odkazu od Míši níže, tak vřele doporučuji, je to opravdu velice zajímavý životní příběh...!
Teď jsem to našel na motoklub Milevsko.Včera to tam ještě nebylo.
Míša # 302
24. 3. 2013 9:49
Jo sorry Tome ty jsi jen zapomněl kdy a kde jsi se registroval. Tak si zkus vzpomenout. Seznam úspěšných registrací tam visí na titulní stránce!!!
Míša # 302
24. 3. 2013 9:42
Tady mi poslal kolega "Vetoš 80" zajímavý supercrossový příběh. Věnujte tomu těch 45 minut a dovíte se jakou cenu má někdy úspěch. Tohle naštěstí u Villopotů končí happy ale většinou to tak nebývá
Čoveče já někde psal,že si nepamatuju svoje číslo?Nejdřív se nauč číst než začneš machrovat.Šlo mi jen o datum registrace jestli jsem to stihnul do 15.1.
Míša # 302
24. 3. 2013 9:32
Přečtěte si propozice! Zádové číslo je nutné a povinné!!! Je to kolikrát to jediné podle čeho může časomíra jezdce identifikovat! Jezdec bez něj by neměl být připušten do závodu. Následná možnost reklamace umístnění se zaflákanejma číslama na motce a absence zádového je bezpředmětná. Vytunit si pět minut před startem kobercovkou na záda numero, který tam drží jen dvě kola, taky není nejlepší nápad! Jestli chcete závodit, tak se na to proboha taky trochu připravte!!! Pokud jsi se přihlásil do serálu a nepamatuješ si s jakým číslem, tak budeš za vola ale na první přejímce ti ho Jirka Teplý najde. Teda pokud si pamatuješ alespoň svoje jméno.
Ty wado to to začíná, to zas bude veselá sezóna
Asi jsem se špatně vyjádřil.Já se registroval,ale už si nepamatuju kdy.Takže nevim jestli to bylo do 15.1,ale když to neni zas tak důležitý,tak je to jedno.Zádový číslo musí opravdu bejt?