Vložit příspěvek
Ahoj Evžene, tak mě napadlo, když je zrušený ŠUMAVSKÝ pohár, co takhle o některý závod, již naplánovaný termín i pořadatel, převzít a rozšířit tak Jihočeský krajský přebor. Bylo by víc závodů, víc bodů, víc zábavy. Zdravím Gustavson.
Souhlas s lamelou

Kdo řeší holky at změní sport...možností je v dnešní době dost
Vždycky klouže spojka.A řešíš kraviny.Holky at si jedou co chtěji.Nevim,ale mě tohle řešit připadá ponižující.
Spojka 2
9. 5. 2025 20:25
Dobrý, tak logicky jsem myslel světský, nebo ty co vyhráli MČR. Když v seriálu jezdí pravidelně holky. Pro lamelu, která asi prokluzuje, tak nejsem deme*t, abych si měnil pohlaví a nebo se prohlašoval za co nejsem. A byl to spis dotaz jen pro jistotu, aby se to nemuselo resit na rozpravě.
Spojkine to sis trochu popletl, bylo odhlasováno, že v Hobby nepojedou jen holky, co jedou svět (např. Elena Kapsamer nebo Aneta Čepeláková). Holky, co jedou OMČR jedou Hobby MX2, protože vlastně všechny naše holky jedou OMČR. Lamelovi díky za dovysvětlení
A kde bys chtěl aby jely?Jestli se bojíš holek,tak se prohlaš za holku.Dneska ty možnosti jsou.Tvuj požadavek bych se styděl říct nahlas i doma na hajzlu.Nebo se přihlaš do něčeho jinýho.
Jen takový dotaz, nebylo náhodou hlasování o tom, v jaké kategorii mají jet holky co jedou mistrák? Že nemají jet v HOBBY MX2? Nebo ty ankety tady jsou jen tak pro srandu?
Trať v Jiníně je pravda jiná, než jsme byli léta zvyklí, ale když to zvládnou v sobotu junioři, zvládnou to v neděli i hobíci a veteráni. Srovnání tratě na neděli je s pořadatelem ujednáno. A problém v depu při příjezdu jezdců na JČ KP nenastane, v opačném případě volejte
O místo v depu strach nemám,spíš o to,jestli tam budeme vpuštěni.Docela si dovedu představit nějakou buzeraci.
O depo bych se nebál, spíš aby někdo přijel,zhledem na celkový pohled na trať, myslím pro běžného českého jezdce.
Jardo to je věcný dotaz a díky za něj. Ona juniorka se vyhlašuje po každé kategorii (vždy po druhých jízdách) a jezdci tak odjíždějí průběžně už po třetí hodině, kdo má odjeto. Navíc depo v Jiníně je velké a celé sjízdné za jakéhokoli počasí, tak bych se toho tolik nebál. A na KP jezdí polovina jezdců stejně až ráno a to už tam z OMČR bude jen pár lidí, co zůstanou na JČKP...
Dostanou se jezdci KP v sobotu v Jiníně do depa,když se tam jede Mčr junior?
Ahoj Peťo, díky moc za upozornění, již opraveno
Zeman Petr - ZPfoto
5. 5. 2025 18:24
Ahoj Evžene, na titulce u fotek z Opatova máš psané, že se v neděli jedou junioři v Jiníně. Nejede se náhodou mistrák v sobotu a v neděli kraj?
Jinak už to dlouho nebyla žádná anketa, tak pokud Vás napadne u čeho by bylo zajímavé udělat nějaký průzkum, sem s tím